**** Hotel Katerina /ubytovanie Znojmo

Hotel Znojmo Katerina

Znojmo ubytovanie hotel Katerina :
Luxusný small luxury Boutique Hotel Katerina je samostatne stojaca vila v centre historickej časti kráľovského mesta Znojmo, na neobyčajne krásnom mieste.

Z východnej strany od hotela Katerina sa otvára malebný pohľad na Národný park Podyjí, ktorého krásami sa môžete kochať z okna hotela alebo hotelovej reštaurácie Panoráma.

Vstup do parku sa nachádza len 70 metrov od Boutique hotela Katerina. Krásnu prírodu Národného parku Podyjí si môžete vychutnať prechádzkou pešo alebo na bicykli, ktorý si môžete vypožičať v hoteli.

Hotel Katerina Znojmo ubytovanie :
Hotel Kateřina v Znojme ponúka svojim hosťom 8 luxusne zariadených dvojlôžkových izieb - niektoré s možnosťou prístelky. Z toho 6 izieb je veľkých rozmerov a kombinujú pohodlie s nádherným výhľadom do krajiny. Ďalej sú v hoteli Kateřina dva menšie izby s atmosférou domáceho pohodlia. Celková kapacita je 18 lôžok.

Izby hotela Kateřina ubytovanie Znojmo sú vybavené WC, sprchou, trezorom, minibarom, fénom a TV. Možnosť pripojenia k internetu cez WI-FI. Na všetkých izbách je telefón, klimatizácia, 25 cm vysoké matrace, posteľná bielizeň v top kvalite. Raňajky v cene izby.

Ubytovanie Boutique hotel Katerina Znojmo reštaurácia :
Súčasťou Boutique hotela Kateřina v Znojme je reštaurácia Panoráma, ku ktorej patrí aj veľká letná terasa s obsluhou, využívaná v letných mesiacoch. Hotelová reštaurácia Panorama ponúka nevšedné gastronomické zážitky v spojení s tými najlepšími miestnymi i zahraničnými vínami či pravou talianskou kávou. Na želanie je možné zabezpečiť tiež súkromné oslavy, svadby, semináre a iné spoločenské akcie.

Boutique Hotel Kateřina ubytovanie Znojmo služby :
Recepcia Boutique hotela Kateřina je otvorená denne od 7:00 do 19:00 hodín. Individuálny prístup a starostlivosť o pohodlie hostí. Pre stálych zákazníkov má hotel pripravené zaujímavé ponuky. V cene ubytovania je zahrnuté parkovanie a ubytovací poplatok a pripojenie na Internet pomocou Wifi. Strážené parkovisko pre automobily, kryté státie pre motocykle a bicykle. Hotelové wellness. Balíčky. Izbová služby, pranie bielizne, nefajčiarske prostredie. Hotel Kateřina tiež zabezpečí pre svojich hostí ochutnávky moravských vín s odborným výkladom.

Znojmo Boutique Hotel ubytovanie Katerina voľný čas :
Boutique hotel Katerina sa nachádza v historickom centre mesta Znojma a hostia majú tak na dosah najznámejšie pamiatky Znojma ako sú: Rotunda Panny Márie a sv. Kataríny, Znojemský hrad, Radničná veža a znojemské podzemie. Ďalšou výhodou polohy hotela Katerina je jeho blízkosť turistickým a cyklistickým chodníkom Národného parku Podyjí. Predmetom ochrany je prirodzený úsek hlboko zaklesnutého toku Dyje medzi Vranovom nad Dyjou a Znojmom.

Hotel Znojmo Katerina - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Znojmo Katerina - hotel má reštauráciuHotel Znojmo Katerina - hotel má vináreňHotel Znojmo Katerina - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Znojmo Katerina - možnosť pripojenia na internetHotel Znojmo Katerina - k dispozícii letná terasaHotel Znojmo Katerina - k dispozícii kavareňHotel Znojmo Katerina - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Znojmo Katerina - akceptuje creditné karty VISAHotel Znojmo Katerina - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Znojmo Katerina - akceptuje creditné karty JCBHotel Znojmo Katerina - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Znojmo Katerina - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Znojmo Katerina - Iybz sú vybavené televízoromHotel Znojmo Katerina - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Znojmo Katerina - Izby s vlastnou toaletouHotel Znojmo Katerina - v izbach je telefon